Jdi na obsah Jdi na menu
 


Připravuji pro Vás

 

 

 

 

 Ošetření zlatými plátky!!!!!

V nabídce již od poloviny září.

 

 

 

 

 

 

 

 

Momentálně jsem dokončila školení s vyučujícím lektorem

Michalem Kučerou - Reflexologie a Reflexní terapie.

 

Reflexologie plosky nohy

Reflexologie je starověká čínská metoda cca 3000 a více let stará. Provádí se na plosce i nártu obou nohou, kde je jako reflexním zrcadlem zobrazeno celé tělo. Uvolňují se početné drobné klouby, vazivové struktury, obě klenby. Třením a hlazením se prokrvuje celá část chodidla a reflexivně se stimuluje celý organismus.
Vlastní masážní technikou je tlakové ošetření reflexních ploch a bodů (stlačování, mačkání, tlakové rotační techniky), které se nacházejí i na prstech, nártech, a okolí kotníků. Pro jejich velikost jsou body snadno dostupné a jejich účinnost muže být okamžitě kontrolována. Stav reflexní plosky napovídá stavu příslušného orgánu. Reflexologie pomáhá odstranit pocit těžkých nohou, uvolňuje blokády v oblasti nohy, reflexivně ošetřuje bolest páteře a hlavy. Pozitivně ovlivňuje krevní oběh, prokrvení, cirkulaci lymfatického systému, posílení imunity. Výrazně podporuje fyzické a psychické uvolnění, uklidňuje následky stresu a přispívá k celkové harmonizaci organismu.

Účinky masáže:

Reflexologie chodidla může okamžitě ulevit od akutní bolesti nebo fyzikálních potíží. Reflexologie napomáhá rovněž při dlouhodobých chronických onemocněních a je vhodná i v případě, že je organismus přetížen dlouhodobým užíváním léků nebo je podávání léků nemožné (alergie, nízký věk apod.).

 

 

 

Příspěvky

Pedikura Blansko

14. 2. 2018